Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3

im. Komisji Edukacji Narodowej

ul. Ignacego Mościckiego 14

Kędzierzyn-Koźle (os. Azoty)

77 481 27 36
  • baner_new.jpg

Nasza szkoła przystąpiła do realizacji XI edycji ogólnopolskiego programu edukacyjnego Akademia Bezpiecznego Puchatka. Zajęcia odbyły się w klasie I i zostały przeprowadzone przez pedagoga szkolnego panią Małgorzatę Dera. Tematyka zajęć  związaną była z bezpieczeństwem dzieci w czterech sferach: na drodze, w domu, w szkole oraz w Internecie.                                     

Po przeprowadzeniu zajęć dzieci sprawdziły zdobytą wiedzę wypełniając  Ogólnopolski Test Bezpieczeństwa.                                                                    

 Nasza szkoła otrzymała Certyfikat „Akademii Bezpiecznego Puchatka” , uczniowie dyplom ,,Akademii Bezpiecznego Puchatka”

Gratulujemy !!!