Wszystkich obowiązuje zachowanie dystansu podczas wchodzenia do szkoły, obowiązkowa dezynfekcja po wejściu i zalecamy uczniom przyjście w maseczkach.

Plan lekcji wszystkich klas będzie umieszczony na stronie najpóźniej w poniedziałek.

Wszystkie informacje dla rodziców będą przekazywane przez wychowawców poprzez dziennik elektroniczny, który ruszy 1 września br.

Zasady bezpieczeństwa w SP-3 od 1 września 2020 r.

W razie wątpliwości i pytań prosimy je kierować na adres e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapisy do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2020/2021

Szanowni Rodzice,

Można już dokonywać zapisów dziecka do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2020/2021. Wniosek o przyjęcie można pobrać  ze strony internetowej szkoły www.psp3kk.pl

z zakładki dokumenty do pobrania wypełnić i wysłać skan/zdjęcie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub złożyć bezpośrednio w sekretariacie szkoły.

OBIADY

Koszt jednego obiadu dla ucznia wynosi 3,60 zł. Obiady będą wydawane uczniom wyłącznie na terenie jadalni. Karta zgłoszenia ucznia do stołówki szkolnej znajduje się na stronie internetowej szkoły w dokumentach do pobrania. Należy wypełnić i wysłać skan/zdjęcie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub złożyć bezpośrednio w sekretariacie szkoły.