W dniu dzisiejszym nasi uczniowie uczestniczyli w Mini Olimpiadzie sportowej. W zawodach wystąpiło 7 szkół. Nie dotarli zawodnicy z PSP nr 12 z Koźla. Zespoły podzielone zostały na dwie grupy. Rywalizowano w konkurencjach sprawnosciowych na czas, na celność, na orientację. Wszystkie zespoły zbierały punkty do ogolnej klasyfikacji. W niej najlepsi okazali sie uczniowie PSP 10. Zawodnicy PSP nr 3 zajęli 4 miejsce tracąc tylko kilka punktów do trzeciej PSP 19. Ogolnie zawody mozna uznać za udane. Wszystkie druzyny w trakcie trwania zawodow otrzymały smaczny poczęstunek. Po zakończonej olimpiadzie wszytkie druzyny otrzymaly nagrody w postaci sprzetu sportowego, dyplomów zespołowych i indywidualnych. Po minach naszych zawodnikow mozna bylo zauwazyc pełne zadowolenie. Opiekunem grupy był Pan Rafał Bokwa.