Wszelkie nasze działania prozdrowotne zostały nagrodzone 🙂
Sport to zdrowie:-) Pho3nix Kids Poland
Może być komiksem
Dziś w związku ze zbliżającymi się wakacjami i tematem ,,Bezpieczne wakacje" uczniowie szkoły mieli możliwość uczestnictwa w zajęciach warsztatowych z pierwszej pomocy przedmedycznej. Warsztaty poprowadzili uczniowie II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika : Emilia Szafarczyk , Franek Długosz Kuba Karbownik.
Przypomnieli uczniom, jak należy zachować się, gdy jesteśmy świadkami wypadku lub w sytuacji stanowiącej zagrożenie dla zdrowia i życia ludzi.
Opowiedzieli uczniom w jaki sposób udziela się pierwszej pomocy, jak pomóc poszkodowanym, zanim przyjedzie pogotowie ratunkowe. Zademonstrowali na fantomie jak należy prawidłowo wykonywać resuscytację krążeniowo-oddechową.
Uczniowie bardzo dobrze zapamiętali wszystkie numery alarmowe, pod które należy dzwonić w razie napotkanego niebezpieczeństwa oraz jak wezwać pomoc przez telefon. Ważną częścią spotkania był pokaz sposobu ułożenia w pozycji bezpiecznej oraz radzenia sobie w sytuacjach zadławienia. Uczniowie mieli możliwość spróbować na fantomie RKO.
Niezmiernie ważne informacje zdobyte podczas spotkania z pewnością sprawią, iż w przyszłości uczniowie naszej szkoły będą mieli większą odwagę do podjęcia odpowiednich czynnościw sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia człowieka.
Dziękujemy bardzo za to spotkanie!!!
Może być zdjęciem przedstawiającym 8 osób i w budynku
W dniu dzisiejszym uczniowie klasy VII naszej szkoły uczestniczyli w seminarium ,,Kolej na kolej" w ZSTiO K-Koźle . Dziś poznaliśmy transport kolejowy , jako zawód przyszłości.
Może być zdjęciem przedstawiającym 7 osób, ludzie stoją i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, pociąg, kolej i tekst „KLUB ŁODEGO ECHNIKA INTED CHNIKA ODEGO”

Jeszcze raz naszym wszystkim uczniom życzymy wszystkiego co najpiękniejsze. Dziś w naszej szkole odbył się mini festyn z okazji Dnia Dziecka . Było ognisko z pieczeniem kiełbasek oraz gry i zabawy z nagrodami. Dużo emocji w klasach starszych dostarczył konkurs najwolniejszej jazdy na rowerze. Wszyscy świetnie się bawili i z uśmiechem na twarzy spędzili ten dzień w szkole.

Więcej zdjęć na : Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 Kędzierzyn-Koźle | Facebook

Brak opisu.

Razem możemy więcej...
Rusza rywalizacja rowerowa w aplikacji Aktywne Miasta!!!
Co zrobić ?
->1) w telefonie zainstaluj aplikację Aktywne Miasta , wybierz miasto Kędzierzyn-Koźle , drużynę PSP 3
->2) Wsiąd, na rower i włącz aplikacje
->3) Zbieraj kilometry
🙂 Namów do dołączenia do naszej drużyny znajomych, rodzinę 🙂
Dla najlepszej szkoły bon 3000 zł na zakup sprzętu sportowego 🙂
Damy radę razem ?
Kto dołączy do naszej drużyny?
Rywalizacja trwa od jutra do końca czerwca !!!
Prosimy o udostępnienia postu i o ....wykręcenie jak największej ilości kilometrów na rowerze!!!!
Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „KRĘĆ KILOMENTRY DLA KĘDZIERZYNA-KOŻLA I WYGRYWAJ!!! 1. Miejsce 3.000 ZŁ 2. Miejsce 2.000 ZŁ 3. Miejsce 1.000 ZŁ Dla najlepszej szkoły 3.000 ZŁ”