Nowy rok szkolny uważamy za otwarty ! Dziś odbyło się rozpoczęcie roku , które klasy starsze przywitały w klasach z wychowawcami, a klasa I akademią. 1 września 2021 r. odbyła się w naszej szkole uroczystość pasowania na ucznia. Jest to szczególny dzień, który na długo pozostanie w pamięci każdego ucznia klasy pierwszej. W tym dniu dzieci oficjalnie przyjęte zostały do grona uczniów szkoły. Podczas uroczystości pierwszoklasiści pokazali, że nie straszne in nawet najtrudniejsze zagadki. Najważniejszą częścią uroczystości, na którą wszyscy czekali było ślubowanie oraz pasowanie wielkim ołówkiem przez Dyrektor Szkoły Barbarę Korotusz Pierwszaki głośno i z przekonaniem przyrzekały być dobrymi i pilnymi uczniami oraz rzetelnie wypełniać swoje obowiązki, o czym przypominać im będą otrzymane dyplomy. Wszystkim pierwszoklasistom w tak ważnym dla nich dniu życzymy wielu sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Może być zdjęciem przedstawiającym 14 osób, dziecko, ludzie stoją i w budynku

Brak dostępnego opisu zdjęcia.