Tydzień Uczniowskiej SuperMocy to tydzień, podczas którego w naszej szkole zorganizowane zostały zajęcia, warsztaty, gry i zabawy, podczas których uczniowie mieli szansę poznać siebie oraz swoje mocne strony.

Poprzez akcję Tydzień Uczniowskiej SuperMocy  chcieliśmy, aby każdy uczeń poznał swoją moc, swoją mocną stronę.Dodaliśmy naszym uczniom skrzydeł Super Mocy.

Stworzyliśmy z uczniami „Gadającą ścianę”, która stanie się pozytywnym motywatorem. Na ścianie zapisaliśmy cytaty, słowa znanych osób, które pozwolą uczniom uwierzyć w siebie, a w chwili zwątpienia przywrócą wiarę we własne możliwości. Większość naszych uczniów to wzrokowcy, patrząc wielokrotnie na napisane pozytywne motywatory, uczeń nabierze wreszcie pewności siebie.

Wybraliśmy się z uczniami na jesienny spacer. Podczas wycieczki poprosiliśmy uczniów, aby każdy znalazł najpiękniejszy dla niego kamień. Po powrocie do szkoły, uczniowie dokładnie umyli swój kamień, a później pisakami, farbami napisali np. „Mam supermoc”, „Wierzę w siebie”. Od tej pory niech zawsze trzymają kamień blisko siebie, w kieszeni lub w piórniku.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba

Może być zdjęciem przedstawiającym 9 osób, dziecko, ludzie stoją i w budynku

Może być zdjęciem przedstawiającym ‎11 osób, dziecko, ludzie stoją, w budynku i ‎tekst „‎MAM TE MOC PSP3 ŚCIANA 21 27 (EDNESDAY UWIERZ w SIEBIE! ש M OR WORLD‎”‎‎