Dziś gościem naszym była pani Renata Jaruzalska.
Podczas zajęć z klasą VII i kolejnego etapu projektu Zdrowa Klasa uczniowie przygotowali przykłady zdrowych śniadań- gdyż z tym posiłkiem jest duży problem. Dzieci często rano wychodzą bez zjedzenia śniadania do szkoły , a to właśnie ten posiłek dostarcza nam energii na cały dzień. Klasa VII spisała się rewelacyjnie- było bardzo smacznie i zdrowo!! Częstujcie się naszymi przepisami na zdrów śniadania, na zdrowy napój izotoniczny i dekalogiem zdrowego odżywiania!!! Podczas pierwszej części projektu uczniowie rozwiązywali ankiety, których wyniki otrzymał każdy z rodziców . Miały one na celu zebranie informacji z czym mamy największy problem podczas odżywiania. Dziękujemy za kolejną wspaniała lekcję o odżywianiu Renata Jeruzalska Dobry Dietetyk Racibórz, Głubczyce, K-Koźle !
Więcej zdjęć z naszego projektu na stronie https://www.facebook.com/zsm5kk/posts/2080856635395718
Może być zdjęciem przedstawiającym jedzenie i tekst „Serek ziarnisty z pomarańczą, wiórkami kokosowymi i syropem z agawy. Sposób przygotowania: Pomarańcza obrać ze skórki, pokroić w kostkę. Serek przełożyć do miseczki dodać pomarańcza, syrop z agawy i wiórki kokosowe. Połączyć składniki.”Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, ludzie stoją, ludzie siedzą i w budynku