Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „Zaproszenie Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr im. Komisji Edukacji Narodowej w Kędzierzynie- Koźlu serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne dla rodziców przyszłych uczniów klasy pierwszej w roku szkolnym 2022/2023. Spotkanie odbędzie się siedzibie szkoły ul. I. Mościckiego 14. 15 czerwca 2022 roku 。 godzinie 17.00 Program spotkania -spotkanie dyrektorem szkoły wychowawcą klasy -wyprawka ucznia -informacja podręcznikac do klasy -opieka świetlicowo informacja realizowanych programach imprezach skierowanych do dzieci młodszych -dożywianie (obiady, mleko oraz owoce warzywa wszkole) Bardzo dziękujemy Państwu za obdarzeniem nas zaufaniem wybranie naszej placówki. wyrazami szacunku”