KLASA I SP PANI MAŁGORZATA SOBOLEWSKA

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1. 8.00-8.45

J.POLSKI- UKR- p.JANECKA

J.ANGIELSKI

EDUKACJA

EDUKACJA

2.8.55-9.40

EDUKACJA

J.POLSKI- UKR-p.SOBOLEWSKA

EDUKACJA

EDUKACJA

EDUKACJA

3.9.50-10.35

EDUKACJA

EDUKACJA

EDUKACJA

EDUKACJA

EDUKACJA

4.10.45-11.30

EDUKACJA

EDUKACJA

EDUKACJA

J.ANGIELSKI

EDUKACJA

5.11.50-12.35

J.POL- UKR- p. SOBOLEWSKA

EDUKACJA

EDUKACJA

RELIGIA

RELIGIA

6.12.50-13.35

J.POL- UKR- p. STRUŻYNA

EDUKACJA

J.POLSKI- UKR-p.JANECKA

INFORMATYKA

J.POLSKI- UKR-p.STRUŻYNA

713.45-14.30

8.14.40-15.25

9.15.30-16.15

KLASA I SP PANI MAŁGORZATA JANECKA

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1. 8.00-8.45

J.POLSKI- UKR- p.JANECKA

EDUKACJA

EDUKACJA

ZAJĘCIA KREATYWNE

2.8.55-9.40

EDUKACJA

J.POLSKI- UKR-p.SOBOLEWSKA

EDUKACJA

EDUKACJA

WF

3.9.50-10.35

EDUKACJA

EDUKACJA

EDUKACJA

EDUKACJA

EDUKACJA

4.10.45-11.30

J.ANGIELSKI

EDUKACJA

J.ANGIELSKI

WF

RELIGIA

5.11.50-12.35

J.POL- UKR- p. SOBOLEWSKA

EDUKACJA

WF

INFORMATYKA

EDUKACJA

6.12.50-13.35

J.POL- UKR- p. STRUŻYNA

EDUKACJA

J.POLSKI- UKR-p.JANECKA

RELIGIA

J.POLSKI- UKR-p.STRUŻYNA

713.45-14.30

8.14.40-15.25

9.15.30-16.15

KLASA IV SP WYCHOWAWCA PANI IZABELA IWANEJKO

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1. 8.00-8.45

J.POL- UKR

ETYKA

MATEMATYKA

J.POLSKI

2.8.55-9.40

MUZYKA

J.POLSKI

J.POL- UKR

J.ANGIELSKI

J.ANGIELSKI

ZAJ.KREATYW.

3.9.50-10.35

J.POLSKI

PLASTYKA

J.POL- UKR

J.POLSKI

MATEMATYKA

RELIGIA

4.10.45-11.30

MATEMATYKA

MATEMATYKA

J.POLSKI

RELIGIA

WF

5.11.50-12.35

J.ANGIELSKI

TECHNIKA

HISTORIA

WF

PRZYRODA

J.POL- UKR

6.12.50-13.35

INFORMATYKA

J.POL.UKR

WF

J.POL- UKR

WF

J.POL- UKR

713.45-14.30

PRZYRODA

WDŻ

GODZ.WYCH

8.14.40-15.25

9.15.30-16.15

KLASA VI SP WYCHOWAWCA PANI EWA DŁUŻYŃSKA

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1. 8.00-8.45

ETYKA

J.POL-UKR

MATEMATYKA

2.8.55-9.40

J.POLSKI

WDŻ

MATEMATYKA

RELIGIA

J.POL-UKR

J.POLSKI

3.9.50-10.35

MUZYKA

J.POLSKI

J.ANGIELSKI

J.ANGIELSKI

WF

4.10.45-11.30

PLASTYKA

TECHNIKA

ZAJ.KREAT

MATEMATYKA

J.ANGIELSKI

5.11.50-12.35

GEOGRAFIA

MATEMATYKA

J.POLSKI

HISTORIA

HISTORIA

6.12.50-13.35

WF

GODZ. WYCH

J.POL-UKR

J.POLSKI

J.POL-UKR

RELIGIA

7.13.45-14.30

WF

J.POL-UKR

WF

J.POL.-UKR

BIOLOGIA

8.14.40-15.25

9.15.30-16.15

KLASA VIII SP WYCHOWAWCA PANI KATARZYNA KIEŚ

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

1. 8.00-8.45

J.POLSKI

DOR.ZAWOD

J.ANGIELSKI

HISTORIA

J.POL-UKR

J.ANGIELSKI

2.8.55-9.40

MATEMATYKA

WOS

FIZYKA

MATEMATYKA

J.POL-UKR

FIZYKA

3.9.50-10.35

WOS

MATEMATYKA

MATEMATYKA

RELIGIA

J.POLSKI

4.10.45-11.30

GEOGRAFIA

J.POLSKI

EDB

J.NIEMIECKI

J.POLSKI

5.11.50-12.35

J.NIEMIECKI

WF

ZAJ.KREATYWNE

GODZ.WYCH

WF

6.12.50-13.35

HISTORIA

WF

J.POL-UKR

J.POL-UKR

J.POLSKI

CHEMIA

713.45-14.30

WF

WDŻ

J.POL-UKR

J.POL-UKR

J.ANGIELSKI

RELIGIA

8.14.40-15.25

CHEMIA

INFORMATYKA

BIOLOGIA

9.15.30-16.15